PřejítObsah | Hlavní nabídka | PatičkaZískejte nejlepší cenu!
———

Hotelový Fresh Restaurant Salut nabízí hostům příjemné posezení u krbu v útulně zařízeném prostředí s designovými židlemi, koženými boxy a akváriem. Přátelé i obchodní partneři mohou ochutnat kulinářské speciality v hotelové restauraci, která nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Šéfkuchař naší restaurace připravuje všechny pokrmy jako nezapomenutelný gastronomický zážitek. 

Fresh Restaurant Salut s kapacitou 70 míst je otevřena denně od 11,30 hodin do 23,00 hodin. Nabídka gastronomických služeb zahrnuje také celkové zajištění firemních a společenských akcí, jako jsou například recepce, koktejly, svatby či rodinné oslavy.

Posezení ve Fresh Restaurantu Salut Vám zpříjemní sklenka dobrého vína, lahodný koktejl nebo jen tradiční skvělé české pivo.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z Fresh Restaurantu Salut.

  • Rezervace: + 420 266 710 873
  • Otevřeno Po - Pá 11:30 - 23:00, So - Ne 11:30 - 22:00
  • Webové stránky - Salut Restaurant.cz
——— ———


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.