PřejítObsah | Hlavní nabídka | PatičkaZískejte nejlepší cenu!
———

Boutique hotel Absolutum, hotel v Praze 7

Hotel je umístěn v širším centru Prahy - Holešovicích, jen pár metrů od stanice metra Nádraží Holešovice. Tramvaje i metro Vás odvezou během několika málo minut do historického centra. Asi 3 minuty chůze je to k vlakovému nádraží Holešovice. Lokalita má dobré napojení na výpadovku Teplice, Ústí nad Labem a na městský okruh, v opačném směru po severojižní magistrále do centra Prahy i na dálnici D1 ve směru na Brno a SRN.

Z našeho pražského boutique hotelu je snadno dosažitelný Trojský zámek, ZOO Praha, Botanická zahradaPlanetárium, tropický skleník Fata Morgana, Holešovická tržnice, jízdárna a stáje, Národní tenisové centrum TK Sparta Praha, sportovní areál Štvanice s tenisovými kurty a zimním stadionem, Národní galerie v Praze, centrum současného umění DOX, areál Výstaviště Incheba PrahaPVA LetňanyVeletržní palác a Park Stromovka, TipSport aréna. Výhodou hotelu je vynikající dopravní dostupnost a vlastní parkoviště s kamerovým systémem a závorou.

Lokalita má dobré napojení na dálnici D1 z Brna směr centrum, Hlávkův most, Bubenská, Železničářů, parkoviště Absolutum Boutique Hotelu.

Dálnice D8 z Teplic směr centrum, Most Barikádníků, Plynární, Železničářů, parkoviště Absolutum Boutique Hotelu.

Dálnice D5 z Plzně směr centrum, ulice Plzeňská, Karlovo náměstí, I.P. Pavlova, dále směr Teplice, Hlávkův most, Bubenská, Železničářů, Absolutum Boutique Hotel.

Dálnice D11 z Hradce Králové směr centrum, černý most, Hloubětín, Argentinská, Plynární, Absolutum Boutique Hotel.

Z Hlavního nádraží a z autobusového nádraží Florenc se dostanete metrem do stanice Nádraží Holešovice.

——— ———

Kde nás najdete?

———

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.