PřejítObsah | Hlavní nabídka | PatičkaZískejte nejlepší cenu!
———

Superior

18-20m2, dvoulůžková postel, mramorová koupelna s toaletou, podlahové vytápění, koupelnová kosmetika, vysoušeč vlasů, sprchový kout nebo vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV, telefon s přímou volbou, WI-FI internetové připojení, klimatizace, služba buzení.

 

 

———

Deluxe

20-25m2, dvoulůžková postel, designová koupelna s toaletou, vytápění, koupelnová kosmetika, vysoušeč vlasů, sprchový kout nebo vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV, telefon s přímou volbou, WI-FI internetové připojení, klimatizace, služba buzení.

 

 

———

Junior Suite

20-25m2, dvoulůžková manželská postel, unikátní koupelna patchworková nebo v imitaci dřeva s toaletou, podlahové vytápění, koupelnová kosmetika, fén, sprchový kout a vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV a PAY TV, telefon s přímou volbou, WI-FI internetové připojení, klimatizace, služba buzení.

 

———

Aviatic Junior Suite

25m2, dvoulůžková manželská postel, unikátní koupelna v imitaci dřeba s toaletou, podlahové vytápění, koupelnová kosmetika, fén, sprchový kout a vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV a PAY TV, telefon s přímou volbou, WI-FI internetové připojení, klimatizace, služba buzení.

 

.

———

Suite

30m2, dva pokoje – obývací pokoj a ložnice, dvoulůžková postel, mramorová koupelna s toaletou, podlahové vytápění, koupelnová kosmetika, vysoušeč vlasů, sprchový kout a vana, pracovní stůl, minibar, trezor, satelitní TV, telefon s přímou volbou, WI-FI internetové připojení, klimatizace, služba buzení.

 

———

Speciální nabídky

-5% PŘÍMÁ REZERVACE

-5% PŘÍMÁ REZERVACE

5% sleva za rezervaci přes naše webové stránky ...

Detail

- 10% ZA VČASNOU...

- 10% ZA VČASNOU REZERVACI

10% sleva za včasnou rezervaci pro všechny rezervace rezervované 60 dnů před příchodem ...

Detail

LETNÍ POBYTOVÝ...

LETNÍ POBYTOVÝ BALÍČEK

Jarní pobytový balíček na 3 dny pro 2 osoby... 

Detail

TESLA Víkendový...

TESLA Víkendový luxusní balíček na 2 noci s automobilem na 1 den

Víkendový luxusní balíček na 2 noci s automobilem TESLA na 1 den...

Detail


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.