PřejítObsah | Hlavní nabídka | PatičkaZískejte nejlepší cenu!
———

Pražský veletržní areál Letňany je pod správou společnosti ABF, a.s. V areálu PVA Letňany se ročně koná cca 50 výstav, kumulovaných do nomenklaturně blízkých celků tak, aby byla využita v co největší míře kapacita areálu. Obory prezentované na jeho veletrzích jsou stavebnictví, strojírenství, vybavení domácností, zahradní architektura, životní styl, cestování, bazény a wellness, automobily, sportovní aktivity (cyklistika) volno časové aktivity (stříbrné vánoční dny), veletrhy pro celou rodinu (děti, senioři, hračky pro velké kluky) a další. Nejvýznamnější veletrhy jsou FOR ARCH (mezinárodní stavební veletrh), FOR HABITAT (veletrh bydlení, nábytku, vybavení interiérů) a FOR INDUSTRY (mezinárodní veletrh strojírenských technologií).

Areál PVA má rozlohu 105 000 m˛. Krytá výstavní plocha sestává ze sedmi ocelových moderních hal a celkem představuje rozlohu 33 910 m˛. Pro výstavní účely je využíváno 6000 m˛ zpevněných venkovních ploch. V případě požadavků na konání velkých akcí může být krytá výstavní plocha rozšířena pomocí mobilních hal až na 130 000 m˛, mobilní haly lze umístit uvnitř nebo i vně areálu. 

Parkovací prostory pro potřeby vystavovatelů mají kapacitu až 700 míst uvnitř areálu, pro návštěvníky až 3800 míst v bezprostřední blízkosti areálu.

Výstaviště je napojeno na přivaděč dálnice D8 z Teplic, Drážďan a Berlína, který je součástí pražského rychlostního okruhu. Sousedící letiště má statut mezinárodního letiště pro malá letadla.  Zastávka MHD – metro Letňany je ve vzdálenosti 100 m a při největších akcích je v provozu speciální linka 758 od stanic metra Českomoravská a Vysočanská, která má zastávku přímo před vstupní bránou areálu.

Výhodou této dostupnosti je také ubytování v přilehlých čtvrtích a jako vhodnou variantou pro ubytování je Boutique hotel Absolutum v Holešovicích, který se nachází přímo před stanicí metra Nádraží Holešovice, disponuje vlastním parkovištěm, které je pro hosty Boutique hotelu Absolutum zdarma. Hlavní výhodou je vynikající dostupnost k areálu PVA Letňany, jenom 5 stanic metrem z Nádraží Holešovice (linka C), nebo 10 minut autem přes dálnici D8 směrem na Teplice.

Areál PVA Letňany je také vhodný pro uspořádání různých workshopů a konferencí. Nabídka konferenční techniky je široká -  data / video projektor, DVD, fax, flip-chart, kopírka, laserové ukazovátko, ostraha (hlídací služba, ochranka), ozvučení, počítač / notebook, promítací plátno, řečnický pult, videopřehrávač, Wi Fi, židle a stoly.

Těšíme se na vaši návštěvu při jakékoliv příležitosti, veletrhu nebo konferencí a věříme, že naše služby splní vaše očekávání.

——— ———

Kde nás najdete?

———

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.