PřejítObsah | Hlavní nabídka | PatičkaZískejte nejlepší cenu!
———

V samém centru Prahy 7 se nachází výstavní areál Výstaviště Praha, který slouží návštěvníkům Prahy pro pravidelné pořádání českých i mezinárodních veletrhů, koncertů a různých doprovodných akcí. Výstaviště má vynikající dopravní spojení, nachází se totiž jen pár metrů od stanice metra C – Nádraží Holešovice. Účastníci nejrůznějších veletrhů tak mají možnost se rychle a pohodlně dostat jen za pár minut do výstavního areálu. 

Pražské výstaviště, jehož dominantní stavbou je secesní Průmyslový palác zná snad každý návštěvník Prahy - Holešovic. Jeho historie výstavby sahá až do roku 1891, kdy vzniklo při příležitosti Jubilejní zemské výstavy. Uvolnila se tak část přilehlého lesoparku Stromovka, ve které je areály postavený. V současnosti má areál rozlohu 320 000m2. V blízkosti se také nacházejí tyto významné a velmi navštěvované zajímavosti. Křižíkova Fontána – unikátní monument stýkající pohled na roztančené vodní dílo doprovázené hudbou a překrásnými světelnými efekty. Lapidárium národního muzea, které slouží jako prostor pro kamenosochařskou sbírku Národního muzea, častým objektem zájmu je takzvané Maroldovo panorama, znázorňující bitvu u Lipan. Lunapark neboli Matějskou pouť, najdete zde hned vedle výstavního areálu. Je zde k vyzkoušení nejen horská dráha, ale také i třeba ruské kolo či atrakce pro nejmenší. Tesla Arena, Planetárium Praha či HC Sparta Praha jsou také v těsné blízkosti navštěvovaného výstavního areálu Incheby – Výstaviště Praha Holešovice. Součástí výstaviště je také plavecký bazén, akvárium Mořský svět. V současnosti má kompletně na starosti pořádání veletrhů a výstav Incheba Praha, která hostí ročně tisíce zahraničních návštěvníků.

Incheba Praha byla založena v roce 1992 a dnes už patří k nejvýznamnějším organizátorům výstav a veletrhů v České republice vůbec. Každoročně se zde setkávají odborníci z celého světa, uzavírají se zde významné obchody a návštěvníci tak mají možnost se obohatit informacemi z nejrůznějších oborů.

Všechny akce a veletrhy na Výstavišti Holešovice v Praze se pomalu stávají dobrou tradicí, na kterou se lidé nejen těší, ale také z ní mají opravdový užitek a jistě i zážitek. 
Organizátor výstav a veletrhů spolupracuje s Ministerstvem průmyslu a obchodu, což zvyšuje profesionální prestiž jednotlivých akcí.

Každoročně si můžete vybrat z 50 výstavních akcí nejrůznějšího typu. Mezi nejvíce oblíbené veletrhy patří například Holiday World – středoevropský veletrh cestovního ruchu, Motocykl - mezinárodní veletrh motocyklů a příslušenství, dále například Víno a Destiláty – mezinárodní veletrh nápojů pro gastronomii nebo zdravotnický veletrh Pragodent, kde se setkávají stomatologové z celého světa.

V areálu je k dispozici více jak 1000 parkovacích míst, na kterých můžete pohodlně zaparkovat a užívat si tak celý den veletrhu.
Pokud se rozhodnete navštívit jakýkoliv zahraniční veletrh, určitě vám doporučujeme zůstat v Praze min. 2 dny a využít tak možnosti navštívit tuto rozsáhlou metropoli. Pro historické památky, nakupování, divadla, okružní jízdy po Vltavě a mnoho dalších turistických cílů můžete využít například velmi oblíbené ubytování v blízkosti výstavního areálu. 

V blízkosti Výstaviště Praha Holešovice Vám doporučujeme 4* Boutigue hotel Absolutum, který se nachází jen 5 minut chůze od výstaviště. Tento hotel v Praze 7 je umístěn přímo u stanice metra Nádraží Holešovice. Tramvaje i metro Vás odvezou během několika málo minut do historického centra. Asi 2 minuty chůze je to k vlakovému nádraží Holešovice. Lokalita má dobré napojení na výpadovku Teplice, Ústí nad Labem, Německo a na městský okruh, v opačném směru po severojižní magistrále do centra Prahy i na dálnici D1 ve směru na Brno. Z hotelu je kromě Výstaviště snadno dosažitelný Trójský zámek, ZOO Praha v Troji, Botanická zahrada v troji, Planetárium, tropický skleník Fata Morgana, Holešovická tržnice, jízdárna a stáje, Národní tenisové centrum TK Sparta Praha, sportovní areál Štvanice s tenisovými kurty a zimním stadionem, sportovní hala HC Sparta, golfový areál GOLFARENA Praha, Národní galerie v Praze, centrum současného umění DOX, areál  PVA Letňany a Park Stromovka.

Hotel má specifickou atmosféru. Určitě vás zaujme jeho design, útulnost interiéru a luxusní pokoje. Hotel Absolutum Praha vám zajistí kompletní pohodlí na váš delší pobyt v Praze. Nejen, že si můžete vybrat z 32 pokojů a 2 apartmánů, ale můžete také využít ostatních služeb hotelu. Například: 2 konferenční místnosti pro cca. 20 a 55 osob, wellness centrum Infinit a také hotelovou restauraci. Kterou je útulná a zajímavá Fresh restaurace Salut, která vám připraví skvělá jídla vždy z nejlepších a hlavně čerstvých surovin. Zároveň některé zdejší speciality jsou velmi neobvyklé a na běžném jídelním lístku, jinde v Praze je opravdu nenaleznete. Každý týden nabízí tato restaurace svým hostům výběr nejrůznějších specialit nejen podle ročních období. 

Po náročném veletrhu vám profesionální recepce pražského Boutique hotelu Absolutum určitě doporučí wellness centrum Infinit, který se nachází v těch nejpříjemnějších prostorách s cihlovou klenbou celého podzemní hotelu. Můžete se tak těšit na finskou saunu nebo si objednat jednu z 20 druhů masáží a to za opravu přijatelné ceny.

Absolutum hotel dýchá svou pohodou, přátelským přístupem a zejména odlišností od okolních hotelů. Parkování a internet zdarma vás určitě potěší, jelikož parkovací služba je ve většině pražských hotelů placená. Boutique hotel Absolutum vám dokonce nabízí speciální ceny ubytování na každý veletrh, který Veletržní palác Incheba Praha pořádá. Profesionální team Boutique hotelu Absolutum je připraven Vás srdečně přivítat a splnit všechna Vaše přání.

——— ———

Kde nás najdete?

———

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.