PřejítObsah | Hlavní nabídka | PatičkaZískejte nejlepší cenu!
———

Wellness Absolutum hotel Praha má nové wellness centrum Infinit s rustikální finskou saunou, ochlazovacím bazénkem a relaxační místností, širokou nabídku masáží, solární studio s kolagenem a privátní koupele.

WELLNESS Absolutum hotel v Praze

Nenechte si ujít relaxaci v rustikální finské sauně, která je vyhřívaná na teplotu 85 až 95 stupňů Celsia. K ochlazení rozehřátého těla je připravena ochlazovna s ledovým bazénkem a zážitkovou sprchou. Oázou odpočinku vám bude prostorná relaxační místnost s posezením a lehátky. Pro osvěžení a občerstvení navštivte náš fresh bar, kde vás naše recepční rády obslouží.

SOLÁRIUM S KOLAGENEM

Specializujeme se na vertikální solária MegaSun, tzv. solární sprchy s kolagenem, která splňují současné normy pro zdravé opalování, zaměřují se na přirozené a kvalitní opálení.

MASÁŽE

Přední odborníci našeho wellness centra vám nabízejí několik druhů masáží, od relaxační Infinit masáže přes exotické masáže až po různé druhy peelingu. Před masáží můžete nahřát své svaly ve finské sauně nebo si vychutnat privátní koupel ve speciální vířivé vaně. Masáž si můžete užít samostatně v jedné masérně nebo v páru ve společné místnosti.

PRIVÁTNÍ KOUPELE

 V příjemné prostředí naší privátní zóny si budete moci užít hydromasážní či bylinné, ale také voňavé aromatické koupele. Navíc můžete využít spojení naší privátní zóny se saunou či masáži a vychutnat si jednu báječnou relaxaci.

Zde si můžete prohlédnout fotografie z wellness centra.

——— ———


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.