TripAdvisor Certificate of Excellence
Art Collection

Art Collection

Náš hotel je jedinečný a proto se snažíme nabídnout svým hostům něco neobvyklého, co umocní jejich zážitek z pobytu nebo návštěvy u nás. Proto jsme nově pro naše klienty připravili speciální Art Collection. Jedná se o designovou kolekci produktů té nejlepší kvality. V minibarech čekají na hosty malé lahvičky kvalitního bílého a červeného vína z Vinařství Šalša, na recepci si mohou zakoupit čerstvě praženou zrnkovou BIO kávu a výběrovou ručně vyrobenou čokoládu. Všechny produkty mají sjednocený originální design.

Vinařství Šalša:

Pro naše hosty máme připravena kvalitní odrůdová vína s charakterem a svěžestí typickými pro vinařskou oblast Slovácko. Vinařství  Šalša pěstuje na vlastních vinicích tyto odrůdy: Sauvignon, Chardonnay, André, Tramín, Hibernal, Malverinu, Rulandské šedé, Muškát, Irsai Oliver, Pálavu, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Solaris a Laurot.

Michal Halva:

Design lahví a obalů těchto kvalitních produktů dotváří etikety s obrazy z dílny Michala Halvy a propojuje tak krásný svět vína a umění. Při tvorbě svých obrazů s výjevy nadpřirozeného světa využívá složitou techniku při které z podkladových materiálů vytváří výrazné struktury v obrazech.