TripAdvisor Certificate of Excellence
Informace k ubytovacím službám (aktualizováno dne 3. 1. 22)

Instrukce pro ubytované hosty

Milí hosté,


moc se těšíme na vaši návštěvu a chceme vás ujistit, že zdraví nás všech je u nás na prvním místě. Před vaší cestou proto prosím věnujte pozornost přiloženým informacím k ubytovacím službám.

 

Aktuálně platí tyto podmínky:


Vstup je umožněn pouze osobám s:

1) očkováním (ukončené očkování min. 14 dní od dokončeného očkovacího schématu)

2) potvrzením o prodělání nemoci covid-19 (po uplynutí povinné karantény / max. 180 dnů po prodělání nemoci)

 

PCR ani antigenní testy již nebudou uznávány, kromě výjimek, kterým se uznává PCR test – viz níže. Stejně tak nebude možné provést si na místě antigenní samotest. Žádný test už bohužel pro konání akcí a pro vstup do hotelu a restaurace není uznatelný.

 

Výjimky:

1) osoby do 18 let – mohou vstoupit bez očkování s platným PCR testem max. 72 hodin starým (test mají hrazený státem)

2) osoby kontraindikované, které mají lékařské potvrzení, že ze zdravotních důvodů nemohou být očkovány, v tomto případě mohou přijít také s platným PCR testem starým max. 72 hodin (test mají hrazený státem)

3) osoby po první dávce očkování, které ještě nemají dokončené očkování druhou dávkou, případně kterým neuběhlo ještě 14 dní od poslední dávky očkování – mohou vstoupit s platným PCR testem starým max. 72 hodin (test mají taktéž hrazený státem)

4.) v souvislosti s prokázáním bezinfekčnosti platí výjimka možnosti prokázání se PCR testem (ne starším než 72 hod.), pro ubytované osoby z důvodu pracovní cesty, potřeby péče o jinou osobu, osobě má být poskytnuta zdravotní služba a již ubytovaným osobám (před nařízením změn)

 

Antigenní test ani samotest již není uznáván nikomu. PCR test je uznáván jen výše zmíněným výjimkám. Osoby do 12 let se nemusí prokazovat ničím.


Oprávnění a povinnost kontroly splnění výše zmíněných podmínek mají zaměstnanci provozovny.

 

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji.


Děkujeme za pochopení.


Tým Absolutum Wellness Hotelu