TripAdvisor Certificate of Excellence
Infinit wellness

Relaxační wellness centrum

Změna otevíraci doby o svátcích: 

24. 12. a 25. 12. - zavřeno

31. 12. - 9:00 - 21:00

1. 1. - 12:00 - 23:00


Hotelové Infinit wellness centrum nabízí hostům rustikální finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a relaxační místností, širokou nabídku masáží, solární studio s kolagenem a privátní koupele.

WELLNESS

Nenechte si ujít relaxaci v rustikální finské saune, která je vybudována ze 100 let starého dřeva a vyhřívaná na teplotu 85 až 95 stupňů Celsia. K ochlazení rozehřátého těla je připravena ochlazovna s ledovým bazénkem a zážitkovou sprchou. Oázou odpočinku vám bude prostorná relaxační místnost s posezením a lehátky. Pro osvěžení a občerstvení navštivte náš fresh bar, kde vás naše recepční rády obslouží.

MASÁŽE

Našim hostům nabízíme několik druhů masáží, od relaxační Infinit masáže přes exotické masáže až po různé druhy peelingu. Před masáží můžete nahřát své svaly ve finské sauně nebo si vychutnat privátní koupel ve speciální vířivé vaně. Masáž si můžete užít samostatně v jedné masérně nebo v páru ve společné místnosti.

PRIVÁTNÍ KOUPELE

V příjemné prostředí naší privátní zóny si budete moci užít hydromasážní či bylinné, ale také voňavé aromatické koupele. Navíc můžete využít spojení naší privátní zóny se saunou či masáži a vychutnat si jednu báječnou relaxaci.

 

SOLÁRIUM S KOLAGENEM

Specializujeme se na vertikální solária MegaSun, tzv. solární sprchy s kolagenem, která splňují současné normy pro zdravé opalování, zaměřují se na přirozené a kvalitní opálení.

Prohlédněte si fotografie z wellness centra


Rezervace: +420 220 874 253, +420 608 877 604
Otevřeno: Po - Ne 9:00 - 23:00